מיקס בלון פייסבוק

קשת בלונים​

בלונים לחתונה

קשת בלונים לאירוע מעל הקרקע

עורכים אירוע, מתכננים מסיבה, היום זה כולל גם בלונים ולא רק עוגה, אנחנו פה בדיוק בשביל זה, להתאים לכם בלונים לאירוע מושלם.

מנפחים לכם בלון מתאים לכל שלב

מגיל אפס מלווים אותנו הבלונים ואם בעבר היו ימים שהבלונים נשארו בגן, הרי היום הבלונים עפים אתנו בגיל בכל גיל, הם מוסיפים אוויר ואווירה והם נותנים עוד טעם לכל אירוע, הבלונים יכולים לסייע בעיטור החדר של המסיבה, הם יכולים לקדם את פני האורחים בחגיגה ונראה אותם אפילו בטקסים שונים כאשר יעצבו קשת בלונים בכניסה לאולם. בכל מקום בו מופיע בלון מעוצב הוא משדרג את המראה, הוא מפריח אווירה ומעצים את ההתרגשות.

מחברים אוויר לאווירה

אנחנו כחברה המתמחה בבלונים ומספקת בלונים מתאימים לכל אירוע לפי הזמנה, נתאים לכם את הבלון שלכם, החלטתם להציב קשת בלונים בכניסה אנחנו פה עם מגוון בלונים מותאמים, אתם רק צריכים לבחור את הצבע והגוון והשאר עלינו, כי יש לנו מקצוענות בליזום אווירה באמצעות בלונים, בכל מה שקשור בבלונים תתייעצו אתנו, אנחנו לא מדברים באוויר, אנחנו רק מנפחים אוויר ומביאים תוצאות יפיפיות, כך מחברים רוח לרוח ויחד יוצרים יצירה של ממש, משיגים גיוון שאותו יש רק אצלנו.

קשת בלונים בדיוק עבורכם

מתי מתאים להשתמש בקשת בלונים ולשלב אותה באירוע

כניסה למסיבת יום הולדת – חגיגת יום הולדת מורכבת מהרבה אביזרי אווירה, שם הבלונים הם חלק בלתי נפרד מהאירוע, קשת בלונים בכניסה יכולה להעצים את הרגשות.

סביב כיסא כלה- כסאות הכלה בעבר היו מעוטרים בפרחים, היום את כסאות הכלה החדשניים ייבחרו לעטר בבלונים עדכניים בגוונים מותאמים.

פתיחת חנות – אירוע פתיחת חנות או יריד ילווה לא אחת בבלונים בכניסה, בלונים לאירועים בגוונים של מותג בית העסק, כך הבלונים קוראים לקהל לבוא ולחגוג יחד את פתיחת המקום.

קבלת פנים – טקס של קבלת פנים של אנשים נכבדים או לחילופין קרובי משפחה שבאו ממרחקים יעצבו בצורה יפה ומושכת באמצעות קשת בלונים מותאמת.

מסיבת בת מצווה – לאירוע בת מצווה יש אופי בגוון פסטל ומתוק, אין מתאים יותר מבלונים מעוטרים כדי להוסיף לאירוע מתיקות וחן.

ועוד מקומות בהם ניתן לשלב בלונים כיד הדמיון הטובה, אנחנו נספק לכם את הקשת שאתם רוצים ונוציא אתכם מרוצים, כי כשתעיפו מבט למעלה תראו בדיוק את מה שחלמתם לראות, מגוון בלונים מעוצבים כלבבכם, כי בלונים זה אנחנו, ואנחנו לא מדברים באוויר אנחנו מביאים תוצאות.  

 

 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים