מיקס בלון פייסבוק

קשתות מבלונים

 

בלונים לחתונה

קשתות מבלונים, טרנד חדש ומוצלח 

בלונים הופכים כל אירוע שגרתי לאירוע מרשים, כמובן כאשר בלונים על גבי קשתות ובעיצובים שונים הפכו להיות טרנדיים באירועים לצעירים אבל גם באירועים למבוגרים שיודעים לבחור לעצמם את הבלון המתאים לאירוע שלהם, מתי והיכן משתמשים בבלונים.

טרנד מלא אוויר

הבלונים שהפכו לטרנדים כל כך משמשים למטרות שונות. לגלי היצירתיות אין גבולות ובכל פעם נראה עיצובים שממציאים את עצמם מחדש, ניתן לראות מגוון שלא יאמן של עיצוב בלונים בחדר ובלונים בגדלים ובגוונים שונים שיוצרים מראה משובב, מראה מושך ומלא עוצמה, כי לבלונים יש משהו ייחודי, יש בהם משהו שגורם להתרגשות ולהרגשה תוססת, זו הסיבה שאין מסיבה בלי בלונים ועכשיו ניתן להגיד כי אין אירוע בלי בלונים.

בלונים לכל עת:

שמחות – אירועים כמו חתונה, ברית מילה, בר או בת מצווה, יכולים להיות מעוצבים עם בלונים ולהיות מיוחדים ומרשימים יותר.

הפנינג – אירועים של אומנות יכולים לקדם את פני האורחים בבלונים על מנת להוסיף עוד אלמנט אומנות שעושה את כל האווירה חווייתית ואטרקטיבית

אירוע פתיחה – כשפותחים עסק או מקום חדש הבלונים המעטרים גורמים אפילו למשתתפים שלא תכננו להיכנס לראות, להתרשם ולבדוק את המקום.

טקסים – עיצוב האולם בטקסים הינו בעל משמעות עמוקה, זו הסיבה שמארגני טקסים ישקיעו מאמץ באירוע ייחודי ומושך את העין, המגמה היא להפוך את האירוע למרשים ובלונים זה בדיוק האמצעי המותאם למטרה.

אולי סתם רצון להפתיע מישהו קרוב בעיצוב חדר מבלונים, פשוט כי רצית להביע את מה שאתה מרגיש, אהבה, שמחה, התרגשות, השתתפות או כל רגש אחר שאתה רוצה להביע באמצעות הבלונים אותם אתה מעניק, הבלונים הינם מושכים, לוכדים את תשומת הלב, הם מוסיפים חן וטעם ולא ניתן להתעלם מנוכחותם כאשר הם נמצאים בחדר, כי בלונים יש בהם אוויר שמשפיע על כל הסביבה.

ייחודי בניפוח

מפתיע לראות את העיניים של הנוכחים באזור כאשר הם נתקלים בבלונים, בלונים לאירועים הם הסיבה כי כאשר בעלי עסקים יבקשו לפתוח אירוע בבית העסק שלהם הם יזמינו קשתות מבלונים, הם גילו את לכידת העין שיש בקשתות מבלונים והם מנצלים את זה לטובת ההצלחה שלהם, כי כשאתה רוצה להמציא את עצמך מחדש, אתה מבקש להיראות מושך. ניתן להתאים את גוון הבלונים בקשת לגוון הלוגו של החנות או לחילופין ללוגו של הטקס ולתת עוד נפח לאירוע, יש לדעת כי בלונים בכלל וקשתות מבלונים בפרט יש להם כוח להעצים אפילו אירוע פשוט ולא מפתיע, כי יש במראה הייחודי והמותאם הזה של קשת מבלונים שהופך את הדברים לייחודיים יותר ומרשימים יותר. 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים