מיקס בלון פייסבוק

עיצוב בלונים לאירוע​

בלונים לחתונה

תבחרו עיצוב בלונים לאירוע מושלם

בלונים מעוצבים באולם אירועים מוסיפים חן, יופי ובעיקר התרגשת לאירוע.

בלונים למבוגרים

הבלונים החביבים כל כך על הילדים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאירועים גם של גדולים כמו למשל בלונים לחתונה, לא רק ולא בעיקר בגלל הילד הקטן החבוי בתוכנו, אלא שהבלונים גדלו והתפתחו ויש להם עוד מה להציע, יש להם משהו חדשני ומושך גם את המבוגרים, יש מי שגרם לבלונים להיות אחרים ומרשימים יותר, מגוונים וייחודיים יותר, פשוט מותאמים לבוגרים ולכל סוגי האירועים, החיים החדשים עם הבלונים מוכיחים כי הבלונים כובשים. הם מצליחים לרגש בכיוון אחר ומקורי יותר.

איזה אוויר חבוי בבלון:

חדשנות – עיצוב בלונים הינו תחום חדשני באופן יחסי, הוא אומנם נכנס בסערה והתקבל בתשואות, אבל הוא נראה אחרת ושונה ממה שהורגלנו עד כה.

מגוון – המקוריות שיש בעיצוב בלונים תורמת גם היא לייחודיות של עיצוב הבלונים, ניתן לראות בלונים בצורת אותיות או מספר, קיימים בלונים בצורת דמויות אהובות מהסרטים כמו דמויות דיסני וכדומה, קיימים בלונים בצורת בקבוק לתינוק וניתן גם לעצב בלון בדמות חתן וכלה, הכול לפי דרישת הלקוח.

נוכחות – בלון באולם אירוע יש לו נוכחות, הגודל, הצורה והגיוון שהוא מביא איתו נותנים לו נוכחות של כבוד באולם האירועים.

הפתעה- בלונים מפתיעים בכל פעם מחדש, הם נראים אחרת ומרשימים בצורה שונה, יש לבלונים מראה שלוכד את העין ונותן הרגשה חגיגית וייחודית.

משדרגים את האירוע

על ידי עיצוב בלונים ניתן לשדרג כל אירוע ולהעצים כל מתנה, הבלון המופרח לחלל מביא אתו התרגשות בגוון אחר, התרגשות חדשנית וייחודית, הבלון נוכח, הוא נמצא, הוא מגוון ותמיד מפתיע, לא בכדי יותר ויותר אנשים ייבחרו לעצב את אולם האירועים שלהם עצמם באמצעות עיצוב בלונים לאירוע, ייחודי. עיצוב בלונים יכול להופיע בגוונים מותאמים לאירוע, מותאמים ללוגו שאולי אף הוא הותאם לאירוע או בכל דרך אחרת.

עיצוב שמחה חדשני

אז אם החלטתם להפתיע באמצעות בלונים אנחנו כאן כדי להכין לכם עיצוב בלונים לאירועים שיתאימו במיוחד לסגנון שלכם, עיצוב בלונים ייחודי ומרגש שיגרום לאורחים שלכם להתרגש בצורה יוצאת דופן, לחוש בכל מבט כי מתרחש כאן משהו אחר וחדשני, ייחודי ומלא ענין. כי זו האומנות שלנו, לשמוע אתכם, להבין מה בדיוק הכוונה, מי האורחים, מי המוזמנים, מה הסגנון ואילו גוונים יתאימו למקום ולעיתוי כי בכל מה שקשור בעיצוב בלונים, בגיוון ובאווירה באמצעות בלונים אין לנו מתחרים.

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים