מיקס בלון פייסבוק

עיצוב בלונים בחדר​

 

בלונים לחתונה

לך על עיצוב בלונים בחדר!

בלונים מעצימים את ההתרגשות עוד מאז ימי ההולדת בגן הילדים, היום ניתן להתרגש איתם אפילו פנימה בתוך החדר ולהחדיר גם לשם את הרגשות חמים.

מפתיעים רמה אחת מעל כולם

תדמיין לך בראש את הדלת נפתחת ואת מבע ההפתעה על פניו של יקירך. יותר מזה המילים מיותרת. הבלונים הממלאים את החדר בגוונים מותאמים ואהובים ירגשו את אהובך, בן הזוג, הילד או החבר ויחבק אותו באושר. זה ירגיש לו אהוב ומוערך ובעיקר יקר ובלתי נשכח. בשביל זה בדיוק אנחנו עושים לך את זה, קשת בלונים בחדר ליצירת התרגשות, להעצמת אהבה, להבעת שמחה. פשוט כי זה נמצא לנו במקום של שילוב טעם עם אווירה, כי שם אנחנו נמצאים עבורך.

חודרים ללב

המטרה כאשר מעצבים עיצוב בלונים בחדר היא להחדיר פנימה את האווירה הרצויה, להעצים אצל הקרוב אליך את ההפתעה והרגש, עיצוב חדר בבלוני יום הולדת או בלוני אווירה אחרים ממלאים בתחושות חמות, יש משהו באוויר המנופח ובמראה המצועצע או לחילופין העמוק, שיש לגוונים של הבלונים, שמעצים את ההתרגשות לשיאים אחרים. בנוסף הוא גם מלווה שעות ארוכות או לעיתים ימים לפי אופי הבלון והדרישה שלך. תבחר לך את הבלון, תבחר את אורך חייו ואנחנו רק נבצע.

בלון בתנופה

אנחנו מבצעים עיצוב בלונים בחדר רמה אחת מעל מה שחלמת אי פעם על בלונים, תמקד אותנו באווירה, תספר לנו על הצבעים שאתה אוהב ואנחנו נעשה עבורך שרות. נביא ליקירך את מה שרצית להביא לו, נעביר לו דרך הבלונים את התחושות אותם אתה חש כלפיו, את מה שרצית שהוא ירגיש כלפיך, כי זו המומחיות שלנו להתאים לך בלון לכל מצב רוח. לשדר את רגשותיך ולהעצים את רגשות יקירך.

מרגישים אותך ומרגשים אותך.

חשוב שתדע כי כמו בכל התחומים גם בתחום עיצוב בלונים יש רמות ולא כולם מבצעים את העבודה ברמה שווה, על מנת להביא את התוצאה הרצויה ולהביא את יקיריך לאן שרצית, תבחר רק בטובים והמומחים ביותר, תבחר באלו שיעטרו לך חדר מרגש ומעצים, חדר שמראהו ייצרב עמוק בזיכרון וירגיש בכל פעם מחדש, כי כשרוצים לשמח בוחרים בטובים ביותר.  אנחנו נעשה עבורך את הטוב ביותר, כי חשוב לנו להיות אתך בצד המרגש, ולרגש גם אותך. כי חשוב לנו שהמראה המשובב, החם, האוהב, המחבק, המתחבר, המעריך ילווה עוד זמן ארוך אחרי שיצא מהבלונים האוויר.

 

 

 

 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים