מיקס בלון פייסבוק

עיצוב בלונים​

בלונים לחתונה

עיצוב בלונים למפגש מעוצב

כשרוצים לתת גוון נוסף לביקור או אירוע אין דבר מתאים כמו בלונים להעצמת הרגשות ולהענקת שיתוף חמה ומשמחת, כשאנחנו מעצבים לך בלונים אנחנו עושים לך משלוח בלונים תל אביב ועוזרים לך ליצור את החגיגה.

פסיעה של התרגשות

הפסיעה הראשונה שאתה צועד לתוך אולם האירועים או מקום החגיגה נותן לך את הטעם, אורח המגיע עם מתנה מרשימה ביד נותן לך את התחושה, אם כן צריכים להיות מתוכננים כאשר רוצים ליצור תדמית ורושם, צריך לחשוב על אביזרי אווירה שיתנו את הטעם אותו אתם רוצים להשאיר, בין אביזרי האווירה ניתן לראות פרחים, ריחניים, נרות וכמובן בלונים, כי כדי להפריח אוויר קסום צריך לנפח בלון.

גמישות של בלונים

אם בעבר לבלון הייתה צורה קבועה הרי שהיום תחום עיצוב בלונים הינו תחום מטופח ומפותח, קיימים מגוון רחב של בלונים גמישים, בלונים מודפסים, בלונים עם דמויות מהסרטים, בלונים בצורת אותיות ועוד, כך שניתן להכין עיצוב בלונים מותאם לכל אירוע ומטרה, ניתן לעצב כל פעם מחדש משהו מחודש שישדרג את האווירה.

מנפחים לכם את האווירה

אנחנו כחברה ששמה לעצמה מטרה למלא אתכם באוויר ובאווירה, נעשה לכם עיצוב בלונים מושלם, אנחנו נעשה לכם את המפגש או האירוע עם טעם של עוד, שתוכלו להשאיר אחריכם ניחוח של התרגשות, ניחוח עם חן, פשוט להשאיר אחריכם עיצוב בלונים וזה כבר הכול, כי הבלונים נשארים עוד זמן ארוך באוויר, הרבה אחרי שאתם הלכתם...

מתי תבחרו בעיצוב בלונים?

להולדת תינוק – ביקור אצל יולדת המלווה בבלונים מביא אתו הרבה אושר וברק לעיניים, הבלונים מותאמים בגוון למין התינוק ומכניסים לאווירה המתאימה.

כהכרת תודה – הענקת זר בלונים על מחווה משאירה טעם טוב הרבה מאוד זמן, ונזכרת לטווח ארוך.

מסיבת יום הולדת – עיצוב בלונים למסיבת יום הולדת נותן גוון חגיגי לאירוע.

חתונה – זרי הפרחים שהיו מעטרים בעבר את אולמות האירועים הוחלפו זה  מכבר בזרי בלונים שמביאים איתם התרגשות רבה ומלווים את בני הזוג בדרכם.

פתיחת בית עסק – פתיחת בית עסק הנערכת בחגיגיות יכולה להיות מזמינה אם היא מעוצבת בעזרת בלונים הלוכדים את העין.

בלונים בהתאמה אישית

כשאתם פונים אלינו אתם יודעים שאתם מקבלים את הבלון שלכם, אתם יודעים כי אנחנו נמלא עבורכם את האוויר בבלונים היפים והמתאימים במיוחד עבורכם, כי אצלנו תוכלו לבחור עיצוב בלונים מלא אווירה וטעם, כי זו המומחיות שלנו להתאים לכם בלונים בעיצוב אישי, בלונים עם מטען רגשי.

צוות העיצוב של מיקס בלון ישמח להיענות לכל בקשה, קטנה או גדולה של מתכנני מסיבת יום ההולדת, הם יירתמו לעזרתם ויעניקו שירות ייחודי ומכל הלב כך שהלקוחות ובעיקר חתן השמחה יהיו מרוצים עד הגג וייהנו מעיצוב בלונים ייחודי בחדר!

 

 

 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים