מיקס בלון פייסבוק

 

סידור בלונים

בלונים לחתונה

קשת בלונים לשדרוג האירוע שלך 

קשת בלונים מעוצבת בכניסה לכל אירוע, אהובה מאד על מארגני האירועים ועל המשפחות החוגגות.

האורחים המגיעים לאירועים השונים נדהמים לראות בכניסה לאולם קשת צבעונית יפהפייה הניצבת שם ומקבלת את פניהם.

חברת מיקס בלון המתמקצעת בהכנת עיצובי בלונים שדרגה את נושא קשת הבלונים והפכה זאת לנושא המרכזי בכל אירוע.

בתחילת הדרך נהגו להכין קשתות שכל הבלונים בהן בצבע אחיד, על פי בחירת הלקוח, לבן, אדום, צהוב וכו'. עם השנים התחלנו לשלב בכל קשת כמה צבעים, דבר ששינה לחלוטין את נראות הקשת.

מתכנני הבלונים שלנו, מקדישים תשומת לב מיוחדת לעיצוב קשת הבלונים ובשנים האחרונות ביצענו אלפי קשתות בלונים באירועים רבים הן משפחתיים והן עסקיים, לאורכה ולרוחבה של ישראל.

הייחוד של מיקס בלון הוא שילוב בלונים בהתאמת צבעים שיוצרת קשת מרהיבה ביופייה, הקהל עובר מתחת לקשת בכניסתו לאולם וזה בהחלט מרשים ונותן נופך אחר לאירוע המשפחתי.

בחורף כשהשמש מבצבצת לכמה דקות לאחר גשם שוטף, נוצרת קשת בענן, המראה הוא מרהיב ואין אחד שלא עוצר ומביט בקשת בהתפעלות רבה. גם מעצבי הבלונים שלנו רצו שהקהל יביט בקשת שלנו בהשתאות ולכן מעצבי הבלונים מכינים אין ספור דוגמאות וצירופים של קשת בלונים כדי שהקהל ובעלי השמחה ייהנו מהמיזם.

אפשר להזמין קשת שהבלונים נראים בה קבועים בצורה אלכסונית מתגלגלת, כשמשלבים ביצירת קשת בלונים זו כמה הצבעים, המראה הוא קסום.

מעצבי הבלונים שלנו מייצרים פרחים מבלונים בשלל צבעים ואז מחברים פרח לפרח ויוצרים קשת ענקית הבנויה מרצף של פרחים צבעוניים המשתלבים זה בזה.

דוגמאות לעיצובי קשת בלונים

תוכלו לראות ( לחצו פה לצפייה ) אין ספור דוגמאות של קשתות ייחודיות שיצרנו כיד הדמיון של המעצבים שלנו ושל מזמיני קשת בלונים. אנחנו קשובים לכל בקשה ולכל רעיון של הלקוחות הנאמנים שלנו ולכן ממציאים בכל יום שילוב חדש של צבעים שיוצר יחד תמונה מרהיבה.

את הקשת ניתן להתקין בכניסה לאולם, או לרוחב הדלת. במקרים רבים מתקינים גם קשתות צבעוניות בתוך האולם, בצדי השולחנות או מעליהם.

בחברת מיקס בלון משתמשים בבניית הקשתות בבלונים איכותיים ביותר הנרכשים אצל היצרנים המובילים בעולם. המטרה היא שכל הבלונים ישמרו על נפחם לאורך כל האירוע והקשת תיראה מהממת הן בתחילת האירוע והן בסופו.

מעצבי הבלונים של חברת מיקס בלון עוברים הכשרות והשתלמויות בארץ ובחו"ל ולכן הקשתות שהם מעצבים הן בכמה רמות מקצועיות מעל המתחרים. עקב עובדה זו אנו מצרפים לשורותינו בכל שנה הרבה מאד לקוחות מרוצים שמזמינים אצלנו שוב ושוב עיצובי בלונים לכל אירוע. 

 

לחצו כאן להתרשם מגלריית הקשתות שלנו

 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים