מיקס בלון פייסבוק

סידור בלונים​

בלונים לחתונה

סידור בלונים: להפתיע, לרגש, להמציא את עצמך מחדש.

לאחרונה נראה בטקסים עיצובי בלונים ברמה גבוהה, אלו התחילו לכבוש את האירועים ולהפוך למתנה מרגשת ומפתיעה פעם אחר פעם, האומנות היא לבחור את הבלון המתאים למטרה.

תפריחו בלונים!

בלון של אתמול הוא לא בלון של מחר, בלונים מעוצבים קיימים היום במגוון רחב של צורות, בלונים מיועדים למטרות שונות וממציאים את עצמם בכל כפעם מחדש, עסקים המספקים סידור בלונים מתעסקים עם הבלונים המתקדמים ועם הצורות החדשניות אותן ניתן להפיק מבלונים עם רעיון מקורי ואחר.

מתרגשים מחדש

אם בעבר סידור פרחים היה מתנה קלאסית המביעה הוקרה, התרגשות, שיתוף או כל רגש חיובי אחר, הרי היום סידור בלונים מככב בראש, היום בלונים מעוצבים וכן עיצוב בלונים בחדר הם אלו שיוגשו כאות הוקרה, הם אלו שיעמדו על גבי הבר או השולחנות הערוכים והם אפילו יהיו אלו שיפתיעו כקישוט לכיסא כלה, כי בבלונים מעוצבים יש טעם חדשני, יש בהם ענין מחדש והם נראים אחרת מכל מה שהכרנו עד היום.

העיקר שתצא מרוצה

כעסק מוביל בתחום עיצוב בלונים, אנחנו מספקים הזמנות יפיפיות לפי דרישת הלקוח, נוכל להגיש לכם סידור בלונים לכל מטרה, סידורי הבלונים שלנו מותאמים לפי דרישות הלקוח והם מביעים בדיוק מוחלט את מה שהוא רצה להביע, את עומק רגשותיו. אנחנו מתעסקים עם איכות ומגוון ובגלל זה קל לנו להגיע לרמת דיוק ורמת ביצוע גבוהים, כי אצלנו לא מתפשרים בכל מה שנוגע ללקוח מרוצה.

אתם בוחרים ואנחנו מבצעים

כאשר אתם פונים אלינו ומבקשים סידור בלונים אנחנו נתעדכן במספר פרטים, נרצה לדעת על המטרה לשמה אתם מבקשים לתת את סידור הבלונים, מי הוא ומה גילו של מקבל העיצוב, מה המחיר אותו אתם רוצים לשלם ובאיזה אופן אתם רוצים להגיש את זה, כך שנוכל לדייק עבורכם את המטרה, שתוכלו להגיע לתוצאה אליה ביקשתם להגיע, בלונים עם צורה וטעם.

הולכים על בטוח

ניתן להגיע באמצעות סידור בלונים להבעת רגשות מוקירים, שמחים , אוהבים ומשתתפים, פשוט צריך לפנות אלינו, כי אנחנו נעשה את זה עבורכם בצורה הטובה ביותר, כי זו המומחיות שלנו בכל מה שנוגע לבלון מעוצב זה אנחנו. אנחנו יודעים לבחור גוונים, יש לנו מגוון של סגנונות, אנחנו משלבים מספר אלמנטים בסידור שיוצרים ענין וטעם. כי כשהחלטתם ללכת אתנו בעיצוב בלונים לאירועים אתם יכולים להיות רגועים כי ההזמנה עליכם אבל על רמת הביצוע המושלמת היא עלינו.

 

 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים