מיקס בלון פייסבוק

בלונים לברית 

בלונים לחתונה

 

הבלונים הינו מוצר אווירה מספר אחד

כאשר מזמינים בלונים לברית והם מעוצבים בידיים הטובות שלנו האווירה היא מושלמת.

מחדירים אווירה לעורקים

 יפה ומגוון כל כך להפתיע בזר בלונים, מרגש ומפתיע ומלא אווירה, בלונים הפכו זה מכבר למוצר מותאם כמעט לכל אירוע ומסיבה, אם תמיד ראינו את הבלונים מעטרים את חדר יום ההולדת כשהיינו ילדים, הרי ילדינו גדלים לעולם אחר, בלונים מעטרים אולמות אירועים המתאימים לאירועים מגוונים, מטקסי קבלת פנים, חתונות, מסיבות ועד בריתות.

מעצבים מחדש גם אולם ישן

בלונים לברית יכולים לגוון ולשנות את העיצוב של האולם, ברית היא אירוע שההתארגנות אליו היא קצרה באופן יחסי, כך שתכנון האירוע לעיתים מדלג על עיצוב ובוודאי שעל חדשנות, כאשר מוסיפים בלונים לברית, מתאימים אותם בגוונים ומתאימים את סוגי הבלונים לתינוק הנולד או לסוג המפיות שעל השולחנות האירוע נראה אחרת לגמרי.

עיצוב מלב אל לב

כמובן שנראה הבדל אם עיצוב הבלונים יבוא כמתנה של חבר/ה או כל קרוב אחר לבין עיצוב בלונים שהוזמן על ידי הורי התינוק. אלו  יזמינו אולי שער מבלונים עבור האורחים שיגיעו, או זרי בלונים בגוונים שונים, הגיוון והיצירתיות הינם חלק בלתי נפרד מהעיסוק בעיצוב בלונים, כך שאתם צריכים לבחור מעצבי בלונים ברמה ולסמוך על מי שבחרתם שיעצב לכם את הבלונים ככזה שישקיע בכם ויעשה עבורכם עבודה טובה ובעיקר יפה ומרשימה.

אומנות ברמה אחרת

אנחנו כמומחים בתחום עיצוב בלונים נוכל להכין עבורכם בלונים לברית, אצלנו כל מה שקשור בבלונים ועיצובם הוא ממש אומנות, בוודאי כאשר מדובר בעיצוב בלונים לאירוע מרגש כמו ברית וכמי שאמון על כך נעשה לכם עיצוב בלונים יפה ומרגש לאירוע ברמה אחרת, רמה חדשנית ומפתיעה יצירתית ועדכנית, עם אלמנטים שונים שיפתיעו אפילו אתכם כאשר תראו מולכם את עיצוב הבלונים המושלם שיצא תחת ידנו.

תספרו לנו עליכם ואנחנו נספר עליכם לכולם

נותר לכם רק ליצור עמנו קשר, לספר לנו קצת על האירוע על אופי המארחים ועל אופי המוזמנים, ואנחנו נעשה את זה הכי טוב, כמו שרק אנחנו יודעים לעצב ולחבר בלונים לברית, לחבר את ההתרגשות שלכם לזר מרשים, לעיצוב בלונים שידבר ישר מתוך הלב שלכם ויעשה את האירוע ליפה, מושך ובלתי נשכח, כי ברית זה באמת אירוע של פעם בחיים, וכשהתינוק יהפוך לבוגר והתמונות יספרו לו את סיפור ההתרגשות שהייתה בחגיגה שלו גם הוא יבין שזה היה נראה אחרת. 

 

קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים